Najlepszy asystent w szkole i pracy – MacBook w sklepie iDream

Wybór między modelem MacBook Air a MacBook Pro zależy głównie od indywidualnych potrzeb użytkownika oraz oczekiwań co do wydajności, funkcji profesjonalnych i mobilności. Jak pod tymi względami modele te różnią się od siebie? Oto, co warto wiedzieć na ich temat.

Przeczytaj i miej pewność, że dokonasz właściwego wyboru!

MacBook Air – jakie ma zalety?

Apple MacBook Air z procesorem M3 lub M2 zapewnia w każdym przypadku wydajność, która umożliwia płynne działanie w codziennych zadaniach, zarówno w pracy, jak i podczas rozrywki. Dzięki niewielkim wymiarom i niskiej wadze, MacBook Air jest bardzo mobilny i łatwy do przenoszenia, co czyni go idealnym towarzyszem dla osób pracujących w podróży oraz dla studentów.

Obudowa urządzenia została wykonana z recyklingowanego aluminium, co podkreśla dbałość o środowisko naturalne. Dzięki systemowi operacyjnemu macOS, Apple MacBook Air oferuje stabilność, bezpieczeństwo oraz szeroką funkcjonalność, co ułatwia pracę zarówno początkującym, jak i doświadczonym użytkownikom. A ponieważ integruje się bezproblemowo z innymi urządzeniami Apple, umożliwia łatwą współpracę między nimi.

Ponadto MacBook Air z procesorem M3 oferuje długi czas pracy na baterii, co sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują mobilnego komputera do długotrwałego użytkowania. Dostępne są modele w pięciu wersjach kolorystycznych oraz różniące się pamięcią – może być to 256 GB, 512 GB lub 1 TB.

MacBook Pro – poznaj jego możliwości

Apple MacBook Pro wyposażony jest w procesory M3, Mp3 Max lub M3 Pro (starsze generacje w M2 i M2 Pro),  które oferują wyższą wydajność w porównaniu do procesora znajdującego się w MacBooku Air. Zapewniają bardzo dużą moc obliczeniową, co jest istotne przy bardziej wymagających zadaniach, takich jak obróbka wideo czy projektowanie graficzne lub korzystaniu z aplikacji i gier wymagających dużych zasobów.

MacBook Pro dostępny jest w wersjach 14 oraz 16”. W każdym przypadku jego wyświetlacz to Liquid Retina XDR z rozdzielczością natywną 3024×1964 px, a technologia True Tone gwarantuje perfekcyjne odwzorowanie wszelkich barw. Dlatego modele z tej rodziny zalecane są dla profesjonalistów i osób wymagających najwyższej wydajności.

Dostępne wersje pojemności pamięci to 512 GB oraz 1 TB. Modele z tej serii dostępne są w trzech estetycznych edycjach kolorystycznych.

MacBooki w iDream to najlepszy wybór

Autoryzowany reseller Apple, firma iDream, oferuje swoim klientom wyłącznie fabrycznie nowe modele MacBooków z każdej serii. Co łączy je wszystkie, to niezwykle przystępna cena, dzięki której możesz zapłacić za innowacyjne urządzenie najlepszej jakości mniej niż myślisz! Poza tym wygodnym rozwiązaniem jest możliwość zakupu wybranego modelu w systemie ratalnym lub wzięcie go w leasing (co dotyczy firm).

Zatem jeśli chcesz, aby MacBook Air lub MacBook Pro stał się Twoją własnością, odwiedź najbliższy salon iDream lub zamów go poprzez oficjalną stronę internetową już dzisiaj!